Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jitka Schneiderová se pochlubila dcerou: Patnáctiletá Sofie Anna roste do krásy

Jitka Schneiderová se pochlubila krásnou dcerou.
Zdroj: S povolením J. Schneiderové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Jitka Scheiderová (47) patří mezi ženy, které zrají jako to nejdražší víno. K půvabům jí zajisté dopomáhá nejen zdravý životní styl, ale také partnerská láska a její krásná dcera Anna Sofie, kterou se pochlubila na svých sociálních sítích. Letos oslavila patnácté narozeniny a je velmi patrné, po kom zdědila veškerý svůj půvab. Z dcery roste maminčina přesná kopie.

Oblíbená herečka Jitka Schneiderová je i tři roky pře padesátkou ve skvělé formě, a je přesným důkazem toho, že věk je opravdu pouze číslo. Nedávno své půvaby předvedla i na udílení cen Český lev, kde oblékla průsvitné šaty od Diora, ve kterých uchvátila. Pevné tělo ale nemá zadarmo, Jitka na své formě pracuje zdravým životním stylem a pohybem, především během, kterému propadla, a plody její práce se opravdu vyplácí.

Tady se geny nešetřilo

Krásná herečka se nyní pochlubila svou dcerou Sofií Annou, která letos oslavila již patnácté narozeniny, a roste z ní velmi půvabná dívka, tady se na genech krásy opravdu nešetřilo. "Nic krásnějšího a lepšího se mi v životě nemohlo stát, než že mám Tebe," svěřila se Jitka na sociálních sítích.

Svou jedinou dceru má Jitka s bývalým manželem, hercem Davidem Švehlíkem. Nyní herečka září po boku statného partnera Lukáše Pittera (40), se kterým jim láska stále vzkvétá.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy