Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jitka Schneiderová má radu pro účastníky StarDance: O tanec tu nejde!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
stardance 2019
Jitka Schneiderová (46) byla v předposledním ročníku StarDance jednou z absolutních favoritek na výhru. Podle ní je to ale právě to, co jí vzalo šanci se umístit na první příčce. V rozhovoru pro server expres.cz sdělila, co si o soutěži myslí a jakou radu má pro ty, kteří se soutěže zúčastní v následujících ročnících.

Oblíbená taneční soutěž se již za pár týdnů vrátí na televizní obrazovky. Pro StarDance 2019 už jsou dokonce vybraní i soutěžící, jejich jména jsou sice veřejnosti zatím neznámá, ale už v červnu začnou poctivě trénovat. Jakou radu pro ně má Jitka Schneiderová, která byla v předposledním ročníku jen krůček od vítězství?

Herečka si myslí, že celá soutěž je jen o divácké oblíbenosti jejích účastníků. StarDance běží několik let a nejsem už naivní holčička. Víme, jak to chodí. Nikdy nevyhraje favorit. Ta soutěž není o tom výkonu. Je o sympatiích a o tom, že mně to na ten český národ moc šlo,“ sdělila pro server expres.cz.

Sama uznala, že méně se snažit v něčem, co ji baví a co jí jde, by nechtěla. „Nemůžu dělat něco, co není pravda. Navíc Marek Dědík do mě dostal ten pohyb. Já opravdu nemůžu za to, že mám pro něco vlohy. Druhé místo je ale překrásné,“ uzavřela Schneiderová. Její rada je tedy jasná. Pokud chtějí další účastníci soutěž vyhrát, musí být divákům sympatičtí a soustředit se na oblíbenost, ne na dobré výkony.

Související články

Další články