Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jitka Schneiderová má jasno: Na post ministra zdravotnictví chce fešáka Daniela Stacha

Jitka Schneiderová má jasno: Na post ministra zdravotnictví chce fešáka Daniela Stacha
Zdroj: archiv, Česká televize
+ Další 4 fotografie
Nadsázka
O tom, kdo nahradí Romana Prymulu (56) na ministerstvu zdravotnictví, se může zatím jen spekulovat. A padají různá jména, mohl by to být například náměstek ministra Aleksi Šedo (59) nebo také dětský hematolog z Brna Jan Blatný (50). Česká herečka Jitka Schneiderová (47) by však dosadila na post ministra někoho úplně jiného.

"Navrhuji nového ministra zdravotnictví Daniela Stacha! Chytrý, vzdělaný, apolitický, srozumitelný, empatický, vystupující a autentický ve sdělování informací, i těch nepříjemných. A navíc byl by nejvíc sexy ministr! Co víc si teď přát," navrhla na sociálních sítích Jitka Schneiderová

Mnoho žen se pod jejím příspěvkem začalo rozplývat nad tím, jaký je Daniel Stach, moderátor ČT, sympaťák! Ale do politiky by ho nepustily, aby ho tam prý "nezkazili"... Podle fanoušků herečky je Stach zapálený pro věc, fešák a ke všemu neuvěřitelně vzdělaný mladý muž. "Pan Stach je tak skvělý, že bych nechtěla, aby se z něho stal politik. Je to člověk na svém místě. Na ministerstvu by ho byla škoda. Potřebujeme ho tam, kde je," chválila jej Martina. A podobných komentářů přibyly desítky.

Návrh padl s kapkou nadsázky

Poté v komentářích vysvětlila, že šlo spíše o nadsázku. "Samozřejmě v mém příspěvku byl kus nadsázky. Chtěla jsem poukázat, že máme schopné a skvělé lidi, kteří dělají dobře svoji práci! Pracovat pod sociopatem a egomaniakem Babišem bych panu Stachovi opravdu nepřála," uvedla herečka na pravou míru.

Kdo bude příští ministr zdravotnictví, zatím není jasné. Ačkoliv se současný šéf resortu odmítá vzdát svého místa a podat rezignaci, tuto věc za něj rozhodne premiér Andrej Babiš Ten už mluvil s prezidentem Milošem Zemanem o možných kandidátech na post ministra. Jména zatím nikdo neprozradil, ale možností se nabízí hned několik. Můžete si o tom přečíst zde

Související články

Další články

Nejnovější kauzy