Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jitka Schneiderová a milostný život Heleny: Do postele skočila s o 15 let mladším mužem

Anatomie života: Jitka Schneiderová vystřihne postelovou scénu
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
seriál
Úterní večery patří na Nově seriálu Anatomie života a zdravotní sestřička Helena, kterou ztvárňuje krásná Jitka Schneiderová (47), zažije opravdu zajímavé momenty. I přes prvotní nezájem skončí v posteli s o generaci mladším Matym, kterého si zahrál o 15 let mladší Aleš Petráš, a je otázkou, jak dlouho celý tento románek vydrží.

Hlavními hrdinkami seriálu Anatomie života jsou čtyři ženy, které pracují jako zdravotní sestry. Každá z nichž se nachází v jiné životní fázi. Podle toho se liší i radosti a starosti, které prožívají. Natáčení herečkám přichystalo nějaké překvapení a pravděpodobně i těžší chvilku. Tu si v dílu, který bude vysílat televize Nova 9. února, prožila například Jitka Schneiderová. Její postava se ocitne v posteli s téměř o generaci mladším milencem.

Postavy spojil manžel v kómatu

Všichni herci se shodují, že hraní milostných scén není většinou nic příjemného. A to tím spíš, když už vám není dvacet let a jako 'postelový' partner je vám přidělen výrazně mladší kolega, kterého znáte z jiných projektů. A přesně to se stalo herečce Schneiderové! Scénář poslal její postavě, vrchní sestře Heleně, do cesty sympatického Matyho, kterého ztvárnil Aleš Petráš.

Maty je zdravotní bratr a stará se o jejího manžela, který je již dva roky v kómatu. K Heleně, která za svým mužem každý den dochází, vzplane láskou. Nejprve jí všemožně neúspěšně nadbíhá, ale pak se diváci dočkají zlomu. Tato dvojice se velmi rychle sblíží, a to i intimně.

Jitka si zahrála Alešovu nadřízenou

Schneiderová se tak ocitne v náručí Aleše Petráše, jemuž hrála nadřízenou v detektivním seriálu Profesor T., kde šlo tedy o úplně jiné natáčení a žádné intimnosti se nekonaly! Od té doby se ale v životě obou mnohé změnilo – Petrášovi se narodil potomek a Schneiderová upevnila svůj vztah s přítelem Lukášem.

Zda bude mít láska Heleny a Matyho navzdory věkovému rozdílu šanci na přežití, ukážou následující díly seriálu Anatomie života. Podívejte se na krátkou ukázku z příštího dílu!

Související články

Další články