Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jitka Nováčková se podělila o dojemnou fotku s dcerou a vysvětlila význam jejího jména

Jitka Nováčková se podělila o dojemnou fotku s dcerou a vysvětlila význam jejího jména
Zdroj: Profimedia.cz
Rodina
Modelka, influencerka a bývalá misska Jitka Nováčková (28) se podělila o dojemnou rodinnou fotografii s partnerem Timem Sparvem (34) a dcerou Leou Elissou. Vysvětlila, proč vybrali pro miminko jméno "Leah" a co pro ně znamená.

Modelka Jitka Nováčková se pochlubila rodinnou fotografií s manželem, fotbalistou Timem Sparvem a dcerkou Leou Elissou. Exotické jméno dostalo miminko po Timově babičce. V překladu ho můžeme vykládat ze staroanglického "vládkyně". Elissa, anglická varianta jména Alžběta, se vykládá jako "Bohu zaslíbená".

"Rodina. Leah a její klasické gesto: Ne, už žádné další mazlení, děkuji. Fotka vznikla hned po tom, co jsem si na památku zaznamenala poslední záběr do proměny svého těla během těhotenství. A taky v den, kdy se měla narodit... ale už s náma tři a půl týdne byla na světě," připsala ke snímku modelka. Novopečená maminka pak ještě fanouškům upřesnila výslovnost: "A taky mi došlo podle vašich zpráv, že jsme nezmínili výslovnost - Leah - čteme [Léa] nebo [Lea] a je to jméno vybrané po Timově babičce."

Modelka a youtuberka Jitka Nováčková se s partnerem seznámila v Dánsku na oslavě kamarádčiných narozenin. Láska to byla na první pohled a pár prožil kvůli pracovní vytíženosti více než dva roky vztahu na dálku. Jenže takhle to dál nešlo a Jitka se nakonec rozhodla za fotbalistou odstěhovat. Bývalá misska mluví česky, Tim švédsky, spolu se dorozumívají anglicky.

Související články

Další články