Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Jitka, která venčila bišonka a zmizela, byla zavražděna: Její vrah vše plánoval, řekli policisté

Zdroj: Policie ČR
vražda
Po osmačtyřicetileté Jitce se slehla zem v neděli 28. července, v devět ráno šla venčit svou fenku Justýnu a už se nevrátila. Tělo mrtvé Jitky z Havlíčkobrodska bylo záhy nalezeno a policisté zjistili, že žena nezemřela nešťastnou náhodou. V současné době policie zadržela na Vysočině dvaapadesátiletého muže, který se k činu přiznal a soud ho poslal do vazby.

Osmačtyřicetiletá Jitka zmizela 28. července při venčení bišonka Justýny. Tělo Jitky našli o několik dní později v rybníce mezi obcemi Kámen a Habry. Policisté zjistili, že žena nezemřela nešťastnou náhodou a začali pátrat po pachateli.

Podle posledních informací v současné době policie zadržela na Vysočině dvaapadesátiletého muže, který se k činu přiznal. S policií spolupracuje a dokonce projevil i lítost. Muži hrozí 20 let odnětí svobody. O případu informoval web TN.cz.

Muž si celý čin plánoval a s osmačtyřice­tiletou Jitkou se znal. Motiv může být dle kriminalistů čistě osobní. Muže soud následně poslal do vazby. Vyšetřování pravděpodobně potrvá ještě půl roku. Podle pitvy, která potvrdila, že žena zemřela následnou smrtí, byla Jitka zavražděna jinde, než bylo nalezeno její tělo.

Související články

Další články