Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jitka Ježková se pochlubila dospívající dcerou: Eliška roste do krásy

+ Dalších 6 fotografií

Herečka a dabérka Jitka Ježková (45) se pochlubila krásnou třináctiletou dcerou Eliškou. Společně vyrazily na křest kalendáře Aleše Cibulky, kde byla i redakce eXtra.cz. Okolí se nestačilo divit, jak Jitčina dcera vyrostla a ještě víc zkrásněla. A protože dnešní internetová doba je čím dál víc nebezpečná, herečka přiznala i jisté obavy o Elišku. Jitka sama sice sociální sítě nemá, ale její manžel Milan ano a obsah jejich dcery má pod kontrolou právě on.

Z dcery Jitky Ježkové se vyklubala krásná mladá slečna. Herečka svou Elišku moc často do společnosti nevodí, nyní ale udělala výjimku, když společně vyrazily na křest kalendáře Aleše Cibulky. Přítomné celebrity dívku skoro vůbec nepoznaly. A není se čemu divit, Jitka naposledy svou dceru ukázala v roce 2019, když jí bylo 9 let. Od té doby se leccos změnilo.

Sociální sítě pod dozorem

V dnešní době internetu, kdy je na sociálních sítích možné téměř cokoli, ve virtuálním prostoru číhá také nebezpečí. Pro dospívající třináctiletou dívku to může být dost složité. Jitka však řekla v rozhovoru pro eXtra.cz, že její Eliška má pouze Instagram a ten jí kontroluje hlavně její otec Milan, protože herečka žádné sociální sítě nemá.

"Můj manžel má Instagram a prý jsou tam s dcerou nějací ti přátelé. Takže kdyby tam dávala něco špatného, tak by to můj muž pravděpodobně věděl a řekl mi to. Ale věřím jí, a zároveň se o ni bojím," řekla Ježková o své dceři, která pomalu, ale jistě dorůstá do věku, kdy by mohla za chvíli randit. Na to se ale Jitka těší. "Já budu jedině ráda, až přivede partnera, a myslím, že budu hrozně vyžadovat, abych ho poznala," řekla nadšeně krásná herečka, která se mimo jiné živí také svým hlasem. Ten propůjčila například Kate Winslet nebo Anne Hathaway.

Jitka našla lék na stáří

O Ježkové se také často píše ve spojitosti s tím, že dokázala zastavit čas. Jitka totiž vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Otázka na to, jak se tedy udržuje a jaký fígl má na mladistvý vzhled, byla zcela na místě. Její odpověď ale zřejmě fanynky dost zklame. Nedělá pro to totiž vůbec nic. "Já nic nedělám a prý není ani vidět, že kouřím třicet let. Ale ono to někdy začne," dodala na závěr Jitka.

Související články

Další články