Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová září štěstím: Na veřejnosti se pochlubila rostoucím bříškem

Jitka Čvančarová vypadá perfektně!
+ Dalších 61 fotografií
Herečka Jitka Čvančarová (40) se na slavnostním zahájení výstavy motýlů v pražské botanické zahradě pochlubila svým těhotenským bříškem. Je vidět, že Jitce těhotenství sluší, a vypadá moc dobře. Na sebe si oblékla padnoucí černé šaty, z pod kterých se jí rýsovalo rostoucí bříško.

Jitka Čvančarová (40) prožívá opět jedno ze svých nejkrásnějších období. Je podruhé těhotná a vypadá naprosto perfektně. Příchod dalšího miminka na svět netají a od začátku těhotenství se objevuje na veřejnosti.

Tentokrát zahajovala výstavu motýlů a byla nepřehlédnutelná. Na sobě měla černé přiléhavé šaty a nikdo si nemohl nevšimnout hereččina pomalu rostoucího bříška. Jitce zkrátka těhotenství sekne.

V minulosti měla herečka problémy přizpůsobit oblečení své postavě, ale s příchodem dalšího těhotenství to vypadá, že konečně kápla na ten správný styl. Už na Českém lvu zářila a byla naprosto skvostná.

Mohlo by vás zajímat

Další články