Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jitka Čvančarová ve Varech nezklamala: Opět předvedla bujný dekolt

Jitka Čvančarová předvedla v Karlových Varech bujný dekolt
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
galerie

Herečka Jitka Čvančarová (43) opět nezklamala a vynesla prostoróvě výraznou modrou róbu, ve které vynikl i její nepřehlédnutelný a bujný dekolt. Doprovod jí dělal její manžel, tanečník Petr Čadek, který působil zarostlejším dojmem více než dříve. Manželé společně patřili mezi jedny z nejkrásnějších párů červeného koberce.

Na 55. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech nechyběla herečka Jitka Čvančarová, jíž dělal doprovod její fešný partner Petr Čadek, se kterým působili jako krásný pár.

Již v minulých letech na sebe Jitka upozornila i díky odvážným róbám, které vynesla, letos tomu nebylo jinak. Oblékla dechberoucí modré šaty od Borise Hanečky, které byly ve srovnání s výběrem rób ostatních dam ty prostorově nejvýraznější. V šatech také vynikl její bujný dekolt, který je pro herečku již ikonický.

Další výrazné róby

Hned po Jitce Čvančarové výraznými šaty zaujala topmodelka Daniela Peštová, jež oblékla úchvatnou zlatou róbu, herečka Jenovéfa Boková vynesla flitrové šaty černo-stříbrné barvy. Výraznou róbu zvolila i herečka Alena Mihulová.

Mezi dalšími hvězdnými hosty se objevili i Bolek Polívka s rodinou, Miroslav Donutil, Jana Švandová nebo herečky Jitka Schneiderová s Hanou Vagnerovou.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy