Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová už není neforemná brambora: Všechny překvapila vkusným ohozem

Jitka Čvančarová ušla velký kus cesty.
Zdroj: archiv
+ Dalších 55 fotografií
Jitka Čvančarová (39) září štěstím a je to na ní pořádně vidět. Zanedlouho oslaví své čtyřicáté narozeniny a nikdy snad nevypadala lépe. Herečka byla často kritizována kvůli své váze. Nyní to ale na první pohled vypadá, že pořádně shodila.

Půvabná herečka Jitka Čvančarová (39) je už sedm let šťastně vdaná za Petra Čadka. I po tolika letech září a její muž by pro ni zjevně udělal cokoliv na světě. Herečka už za pár týdnů oslaví své čtyřicáté narozeniny.

K tomuto jubileu jí manžel daroval luxusní dárek. Nejdříve zakoupili pozemek a poté začali budovat své hnízdečko lásky. Protože Petr je opravdový chlap, tak na domě makal vlastníma rukama. V současné době už nádherný dům stojí, a Jitka tak dostala ke kulatinám opravdu honosný dar.

"Můj manžel postavil dům. Bylo to náročné pro všechny zúčastněné, ale postavil ho. Je úžasný. Jsme raději u lesa, mezi daňky. Vyběhneme si z domu a jsme v lese,“ řekla herečka pro magazín Sedmička.

Navíc čím je Jitka starší, tím lépe vypadá. Alespoň na první pohled. Ještě nedávno měla pořádných pár kilo navíc a největším problémem bylo, že svá kila neuměla nosit. Naprosto nesmyslně volila modely, které ji dělaly příliš kulatou.

Před nějakou dobou ale herečka zveřejnila na sociálních sítích fotku, kde vypadá perfektně a ještě to působí, že ohromně zhubla. Je to sice možné, ale spousta lidí se domnívá, že jejich oblíbenkyně konečně objevila ten správný vkus pro svá kila.

Ať už je to jedna, nebo druhá možnost, tak u obou platí, že takhle to Jitce ještě nikdy neslušelo.

Související články

Další články