Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová to u Jana Krause nevychytala s účesem: Vypadala jako zmoklá mánička

Účes by měla příště vylepšit.
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 59 fotografií
Jitka Čvančarová (39) se objevila v nejnovějším díle Show Jana Krause a překvapila v mnoha ohledech. U herečky jsme zvyklí na to, že se ráda pyšní svými bujnými přednostmi, ale tentokrát je schovala do umírněného výstřihu svých dlouhých šatů. Jitce to velmi slušelo, ale někteří lidé jí vyčítají účes na zmoklou máničku.

Jitka Čvančarová (39) je velmi oblíbená a krásná herečka, která vzbudí svými nádhernými ženskými tvary obdiv všude, kde se objeví. Někteří s oblibou kritizují její kypřejší postavu, my si však myslíme, že ženská by měla být krev a mléko.

Půvabná Jitka se objevila v nejnovějším díle Show Jana Krause, kde jí to ohromně slušelo. Zvolila velmi střídmé, dlouhé černé šaty s decentním výstřihem. Působila velmi mile a vtipně. Na tom se shoduje většina lidí, která se na tento díl dívala.

Herečka se dokonce nebála a v talkshow zazpívala. Někteří diváci byli velmi překvapeni, jaký má tahle diva skvostný hlas. Ale přece jenom se našli i takoví, kteří herečku zkritizovali. Podle nich si měla nechat více záležet na svém účesu.

Protože kamera Jitku zabírala většinu času hodně zblízka, tak si nešlo nevšimnout, že svému účesu herečka příliš nedala. Její halabala culík budil dojem, že krásná herečka vypadá jako zmoklá mánička.

Tak příště ještě doladit účes a bude to na jedničku, Jitko!

Související články

Další články