Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová štěstím bez sebe: Oblíbená herečka je podruhé těhotná! Holka, nebo kluk?

Jitka ještě letos přivede na svět miminko
Zdroj: profimedia/showpix
+ Dalších 50 fotografií
Jitka Čvančarová (39) prožívá nejšťastnější období v životě. Několik let toužila s manželem Petrem Čadkem (39) po druhém miminku a nyní se konečně podařilo. Herečka je podruhé těhotná, takže pětiletá dcera Elenka bude mít ještě letos sourozence.

Sotva se Jitce Čvančarové zadařilo zbavit se vzhledu neforemné brambory, zanedlouho ji opět čeká období tloustnutí. I obyčejně prostorově výrazná herečka je totiž podruhé těhotná.

Ale čert vem postavu, Čvančarová (39) si s manželem Petrem Čadkem druhého potomka dlouho přála, hvězdy ji vyslyšely těsně před 40. narozeninami. Ty herečka oslaví už 23. března. Velmi pravděpodobně teď rodinka prožívá nejšťastnější období. Raduje se i pětiletá dcera Elenka, která se ještě letos dočká sourozence. Se šťastnou novinou přišel server Super.cz.

Zda to bude kluk, anebo další holčička, je zatím ve hvězdách. Čvančarová už se ale dala do vybírání kočárku, a tak možná tuší, co se jí narodí. Třeba to brzy prozradí!

Související články

Další články