Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová slaví poslední rok třicátnice! Máme pro ni manuál, jak obejít KRIZI středního věku!

Jitka a její poslední rok před čtyřicítkou!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Jitka Čvančarová slaví narozeniny! Kolik jí je? A co všechno má udělat pro to, aby se udržela v sedle jakožto sexy herečka? Máme přesný návod na to, jak obejít krizi středního věku u žen!

Oblíbená herečka Jitka Čvančarová oslavila 39. narozeniny! Říká se, že poslední rok před čtyřicítkou u žen nastane krize. Čeho by se měla Jitka vyvarovat? Máme pro ni návod, jak poslední rok třicátnice přežít ve zdraví!

1. Ženy před čtyřicítkou mají někdy tendenci se o sebe nestarat. To máte tak, když si od listopadu do května žena neoholí nohy! Houština je houština, ale kdo o to dneska stojí? Jitka jednou byla nařčena z toho, že málo často chodí na depilaci horního rtu. Snad to do budoucna zanedbávat nebude.

2. Krize jménem botox! Jitka je žena krev a mlíko, tudíž nepotřebuje žádný botox, má tuku ve svých tvářích dost a dost Na rozdíl od svých jiných vychrtlých kolegyň, na kterých se až šeredná posedlost vychrtlostí podepsala na jejich obličejích, jako jedna z mála Jitka vystupuje z řady svojí přirozeností. Ne, vůbec tím nenarážíme na kolegyni Jitku Schneiderovou…

3. Hábity, černé úplety, volná móda. Tak tohle všechno by ze svého šatníku (padesátnic) měla Jitka vyhodit do popelnice! Volné černé košile, šály a podobné hrůzy z Jitky vytvářejí monstrózní krabici bez tvaru Nehledě na to, že je tím Jitka ještě opticky větší než obvykle. Říkáme NE!

4. Role královny… Jistě s věkem u hereček dochází ke změnám. Z princezny, která vládla v pohádce Kočičí princezna, se výrazově stává Marie Terezie obřích rozměrů. Není lepší ty královny a ke konci filmu už i babičky vynechat?

5. Stylista, last call! Ano, jak se říká na letišti, poslední možné volání na nástup do letadla. Pokud se Jitka chce udržet v sedle a být tou glamour herečkou nebo sexy ženou vamp, musí na sobě makat! Líčení, účes a ano, opět ty šaty… Jitko, chce to zaměstnat krom chůvy i nějakého poradce minimálně o dekádu mladšího, aby tě z té nevědomosti trendů vyvedl bez bolesti a násilí…

Pokud tohle všechno Jitka zvládne, nemusí se bát! Bude stále tou zářící hvězdou bez duševní úhony… Všechno nejlepší!

Související články

Další články