Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová se svou postavou v BÍLÝCH šatech na červeném koberci?

Jitka měla i velmi pěkné líčení. Za nás dostává plný počet bodů…
Když zavřeme všechny oči za tu štólu.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie
Herečka Jitka Čvančarová se včera ukázala v Karlových Varech se svým manželem Petrem Čadkem, známým tanečníkem a choreografem, což není nic divného. Měla na sobě bílé šaty, které doplnila kožešinovou, na mašli uvázanou štólou, a to také není nic divného, i když štóla mohla jít vzhledem k extrémně vysokým teplotám dolů, aby nepůsobila tak bizarně, přesto se módní kritici mohli z volby šatů zbláznit. Plnoštíhlá herečka si vyšla v bílé. A co jako?

Jitka Čvančarová je neustále zařazována do kategorie plnoštíhlých hereček a žen krev a mlíko. Jsou prostě určité slavné osobnosti, u kterých se ustálilo, že se o nich takto píše, a to bez ohledu na váhové výkyvy. Stejně je na tom například herečka Nikol Štíbrová (28), o které se s oblibou psalo, že má kila navíc.

Čvančarová je nádherná žena. Má opravdu krásný obličej a její postava není žádné plnoštíhlé krev a mlíko. Herečka má normální, krásné pevné a zdravé tělo, se kterým si naprosto může bílé šaty dovolit.

Ano, je pravdou, že vedle všech Verešových, Krainových a dalších padesátikilových dvoumetrových modelín může pro běžné oko vypadat oplácanější.

Opak je pravdou, Čvančarová má prsa, zadek, papulaté tváře a vyloženě hubená, myšleno podle dnešních měřítek, kdy vše nad 50 kg při jakékoli výšce je nadváha, asi nikdy vypadat nebude.

A ani by jí to neslušelo.

Související články

Další články