Módní faux pas, tak takovou přezdívku by mohla momentálně dostat jinak výborná herečka Jitka Čvančarová (38). Po porodu dcerky Elenky se s Jitkou stala šílená změna. Jindy elegantní brunetka se proměnila v upocenou a věčně opatlanou dámu v nepěkných šatech.

Ano, uznáváme, ty šaty nejsou vždy ošklivé, ale Jitka se stále evidentně snaží nasoukat do menších velikostí, které měla před porodem. Z těchto módních kreací se následovně stává módní peklo.

Ano, my víme, Jitka je oblíbenou herečkou a patří do kruhů oblíbenců českých režisérů, kam také patří Aňa Geislerová a nebo Tatiana Vilhelmová (38). Proto se skoro nikde nemůžete dočíst o jakékoliv kritice této dámy.

My jsme však nezávislí a ničeho se nebojíme. A proto ruku na srdce, tohle se mělo napsat už dávno!

Ale abychom nebyli jen za ty zlé. Jitka se tento týden dostavila na křest knihy své kamarádky Báry Nesvadbové “Laskonky”. Na tuhle příležitost si Jitka oblékla modrý kabát, který raději neodložila i ve vnitřních prostorech. A musíme uznat, že udělala dobře! Odteď by Jitka neměla sundat kabát už nikde a nikdy!

Možná to není náhoda, že se na akci potkala s Monikou Babišovou (42). Ta má vytříbený vkus, a tak možná Jitce dala pár tipů, jak nevypadat jako upocená almara na výletu.

Jitka předvedla v modrém kabátku krásnou siluetu a navíc při vyšších teplotách může v kabátech dál pokračovat v hubnutí.