Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jitka Čvančarová předvedla bujný dekolt: V koženkových šatech působila jako domina

V koženkových šatech působila jako domina.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
dekolty

Když herečka Jitka Čvančarová (43) vyrazí do společnosti s výrazným dekoltem, tak je to vždy úchvatná podívaná. Po Českém lvu, kam vynesla ikonické modré šaty, které měla i ve Varech, se objevila na premiéře filmu Betlémské světlo, kde ohromila v upnutých koženkových šatech s nadupaným výstřihem. V galerii si připomeňte nejvýraznější modely, které Jitka vynesla. 

Herečka Jitka Čvančarová patří mezi nejoblíbenější české herečky, a to nejen svým talentem, ale také bezprostřední osobností, což se potvrdilo i na galavečeru Český lev. Během předávání cen zaujala v prostorově výrazných modrých šatech s dekoltem, které vynesla i minulý rok do Varů. A právě díky výběru róby byla jednou z nejvyhledávanějších osobností v Česku.

"Jsou to ty šaty. A pořád v původní podobě. A proč je mám? Za prvé jsou opravdu hodně oblíbené. Za druhé pořizovat si nové šaty, zvlášť v dnešní době, by mi přišlo jako absolutně marnotratné, takže recykluji, a za třetí si nedovedu představit lepší barvu pro dnešní večer," řekla s úsměvem Čvančarová na Českém lvu.

O pár dní později se konala premiéra filmu Betlémské světlo, ve kterém má Jitka jednu z rolí. Na slavnostní večer oblékla černé koženkové šaty se skládanou sukní a ve spojení s Jitčiným bujným dekoltem a půvabem, který umí prodat, se bylo opět na co dívat.

Jitka na sebe v minulých letech upozornila výběrem róby hned několikrát. Zejména pak v šatech téměř vždy vyniká její plný dekolt, který je pro Jitku ikonickým. Sympatická herečka ukazuje, že na radu předních stylistů příliš nedá, naopak se řídí svým pocitem, že ani žena krev a mlíko by se neměla bát obléct to, co se jí líbí a v čem se zkrátka cítí nejlépe.

V galerii si připomeňte nejvýraznější róby Jitky Čvančarové.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy