My jsme s Martinem opravdu kouzlili, triky v tuhle chvíli nejsou filmové, ale kouzelnické. Cvičili jsme to s Martinem docela dlouho,“ prozradila Jitka Čvančarová .

Pro známého představitele dětských rolí Filipa Antonia byla nejnáročnější napínavá scéna, v níž šplhá z vysokého ruského kola „Já bych to totiž normálně sešplhal, takže bylo těžké dělat, že mi to tolik nejde,“ smál se Filip.

Ve vánočním příběhu Přání k mání se humor a nadsázka českých pohádek potkává s láskou a citovými kotrmelci romantických komedií, s nadčasovým retrostylem a s hravou fantazií.

Hlavní hrdina filmu plného kouzel, Vánoc a zábavy má k mání jedno velké přání, ale neví, jak s ním naložit, aby to stálo za to. Jednu z hlavních rolí ztvárnila právě půvabná Jitka Čvančarová, která na uvedení filmu vypadala naprosto úchvatně.

Byla ve velmi pozitivní náladě a bylo na ní poznat, že výrazně zhubla. A jaký má herečka recept na perfektní postavu? "Ač to zní jako klišé, tak jak se cítíte vevnitř, tak vypadáte navenek. Já jsem spokojená a šťastná, řekla pro internetovou televizi onetv.cz.

„Já si navíc myslím, že šaty nedělají člověka. Člověka podle mě dělá charakter, srdce a duše,“ zakončila půvabná Jitka.