Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová pobouřila milovníky zvířat: Navlékla se do pravé kožešiny a takhle se hájí!

Jitka Čvančarová pobouřila milovníky zvířat: Navlékla se do pravé kožešiny a takhle se hájí!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 55 fotografií
Oblíbená herečka Jitka Čvančarová ztratila spousty fanoušků a obdivovatelů kvůli svému outfitu. Na akci se ukázala ve vestičce z pravé zvířecí kožešiny, a to nenechalo chladné milovníky čtyřnohých chlupáčů. Jak si herečka obhájila tento model? Její slova nepochopíte.

Jitka Čvančarová (39) přišla na křest audioknihy Laskonky v černém outfitu ke kterému zvolila dlouho vestu z pravé liščí kožešiny. To, co ale řekla ke své kožešině, rozčílilo vegany a další milovníky zvířat natolik, až to vyústilo do celkem zajímavé diskuze.

Herečka totiž prohlásila: "Je pravý a nádherně teplý. Nejsem vegetariánka, nosím kožené boty, ale žiju tak, abych planetu úplně neničila. Tohle je ze zvířete, které normálně loví myslivci, není to chovné. Mám mantinely v tom, že bych si na sebe chovnou věc nevzala. Nechtěla bych, aby nějaké zvíře žilo jen kvůli tomu, abych ho pak nosila," řekla Čvančarová.

Přesně tato slova ale ťala do živého a ochránci zvířat Jitku označili za nevkusnou a hloupou paní. Jedna z účastníc diskuze se vyjádřila takhle: " Pointa ale je, že devastace přírody a odlov zvířat z přírody narušuje celkovou rovnováhu, samozřejmě že neodloví křivé, šeredné, vypelichané zvíře, ale to nejhezčí, co v lese je, které mohlo jednak eliminovat ty zparchantělý, jelikož bude silnější, dominantnější, čemuž napovídá právě kvalita srsti, jelikož ta je přímo závislá na potravě, ale zároveň toto zvíře mohlo vyprodukovat další kvalitní jedince, které kvůli tomuto narušení vyprodukuje ten zparchantělý jedinec a tím pádem může dojít k celkovému zprznění živočišného druhu, kdežto na farmách si ty nekvalitní jedince vyřazuje člověk sám a nenarušuje tím přírodu!"

Také byl její pravý liščí kožich označený na nevkusný a opravdu ošklivý kousek, dokonce lidé zdůraznili fakt, že někdo, kdo je obézní a navlíkne se do kožešinové vesty, působí jako Yetti. Myslíte, že je to s Jitkou Čvančarovou tak zlé?

Její váhu řešili fanoušci už dříve, informovali jsme o tom zde.

Související články

Další články