Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jitka Čvančarová otevřela 13. komnatu: Promluvila o potratu a umírající mamince

Jitka Čvančarová otevřela 13. komnatu: Promluvila o potratu a umírající mamince
Zdroj: Bohemia MP
+ Další fotografie
zpověď
Jitka Čvančarová (41) patří mezi naše nejobsazovanější a nejpůvabnější herečky. Kromě filmů se nebrání ani seriálům a lidé si ji dobře pamatují v začátcích Ordinace v růžové zahradě. Herečka má šťastné manželství s profesionálním tanečníkem Petrem Čadkem (41), kterému nedávno porodila druhé dítě. Přesto si Jitka Čvančarová prošla v životě velmi nelehkým obdobím. Prodělala samovolný potrat a starala se o umírající maminku. Nyní se rozhodla o nelehkých chvílích promluvit a doufá, že možná pomůže ostatním ženám, které si procházejí podobnou situací.

Všechno musí mít své hranice

Jitka Čvančarová (41) je jednou z nejvyhledávanějších současných hereček, a proto se na ni také upírá velký zájem veřejnosti. Samotná herečka promluvila v rozhovoru pro Reflex.cz nejenom o tom, co s ní dělá popularita a jak to snáší.

"Když je ten zájem příjemný těch obyčejných lidí a má svou míru, tak je to příjemné. Těžko se ale vyrovnat se ztrátou soukromí," říká Jitka Čvančarová s tím, že pozornost aktivně rozhodně nevyhledává

Těžké životní období

Sympatická herečka je silná žena, ale ani jí se v životě nedějí jenom příjemné věci. Herečka se nebála promluvit o tématu smrti, které je podle ní velmi důležité a mělo by se o tom hovořit. Samotná Jitka se starala o umírající maminku, která trpěla leukémií, a snaží se nyní pomáhat na základě vlastních zkušeností ostatním lidem.

"Bylo to velmi těžké období a složité. Samozřejmě jsme se rozhodli, že bude maminka doma. Pro mě ani jiná varianta neexistovala. Otevřela jsem to téma proto, abych dodala odvahu těm, kteří ji třeba nemají. Já si myslím, že všechno jde. Člověk dokáže opravdu hodně," vypráví o náročném období herečka, která se musela zdravotnicky dovzdělat, aby své mamince dala tu nejlepší možnou péči.

"Měla jsem samozřejmě velkou oporu v manželovi a to jde potom snáz, když máte člověka, o kterého se můžete i psychicky opřít." Kromě tématu smrti se v rozhovoru herečka rozpovídala o svém samovolném potratu.

"Je to velmi těžké a náročné období pro ženu. Já jsem si pak ale zpětně uvědomila, že kdyby se to miminko narodilo v tom období, tak já bych neměla prostor tolik se věnovat mamince a nechat ji v klidu odejít doma. Vnímám to tak, že to nějaký vyšší smysl má," dodala.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy