Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová o filmu Román pro pokročilé: Herec nemá čas poznávat krásu

+ Další 4 fotografie
Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (41) má za sebou náročný rok. Pro web eXtra.cz se rozpovídala o tom, jak natáčela komedii Román pro pokročilé, kde jí parťáka dělá Marek Vašut (59). Čvančarová také přidala pozvánku na drama Nabarvené ptáče.

Životem lehce znuděný světák Rudolf (Marek Vašut) se po rozvodu musí přestěhovat z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem (Miroslav Etzler). Rudolf je z nastalé situace „mírně“ rozladěn a zmítá se mezi odhodláním usadit se v klidném monogamním vztahu a svody, jež mu denně servíruje notorický flamendr a sukničkář Arnošt. A jako by za trest nestačila kocovina, musejí se pánové vypořádat i s protivnou a všeho schopnou majitelkou sousedního hotelu (Jitka Čvančarová (41)), které tak nějak omylem vyhlásili válku.

Tak začíná děj komedie, která se mimo jiné natáčela nedaleko lyžařského centra Monínec. Jitka Čvančarová na kameru eXtra.cz přiznala, že okolí populární sjezdovky ji okouzlilo. „Bohužel herec nemá moc času si místo pořádně prohlédnout,“ sdělila Čvančarová, kterou diváci mohou také obdivovat ve válečném dramatu Nabarvené ptáče.

Mohlo by vás zajímat

Další články