Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová napsala dojemný vzkaz fanouškům a ukázala miminko

+ Dalších 45 fotografií
Krásná herečka Jitka Čvančarová (40) porodila 16. července svého druhého potomka. Radostnou zprávu oznámila na sociální síti Instagram. Nechyběla rozkošná fotka a slova dojetí. Teď se opět rozhodla promluvit k svým příznivcům, napsala dojemný vzkaz a pochlubila se dalším snímkem miminka.

Jitka Čvančarová svůj porod dokázala téměř dva týdny tutlat. Její druhé dítě se narodilo 16. července. Pyšný otec Petr Čadek s dvojnásobnou maminkou se rozhodli, že svého syna pojmenují Theodor.

Je vidět, že si herečka mateřství užívá a srší optimismem, i když to teď Jitka nemá jednoduché. Brzké vstávání k synovi a povinnosti jí dají rozhodně zabrat. Přesto si ale našla čas na své příznivce a fanoušky.

Na sociální síti Instagram se rozhodla napsat vzkaz všem, kteří ji podporují a myslí na ni i její rodinu: „Moc, moc vám všem děkujeme za vaše gratulace, krásná slova, milá přání. Chci vám říct, že si toho velmi vážím. Dojímáte mě, jste úžasní, děkuji vám,“ napsala Jitka a dodala že všem posílá objetí jak ona tak i celá rodina.

Mohlo by vás zajímat

Další články