Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová nám neukázala své bujné poprsí poprvé: Tohle jsou 3 filmy, ve kterých předvedla svoji výzbroj! FOTKY UVNITŘ

Jitce to náramně slušelo.
+ Dalších 38 fotografií
Jitka Čvančarová okouzlila svými šaty celé Karlovy Vary. Dokázala tak, že se na veřejnosti nebojí ukázat své největší přednosti. Herečka není žádná stydlivka ani ve filmech. Tohle jsou tři snímky, kde se Jitka svlékla a nám se tají dech.

Herečka Jitka Čvančarová (39) naprosto ovládla 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Podařilo se jí dokonce zastínit takové hvězdy jako Umu Thurman nebo topmodelku Karolínu Kurkovou (33).

Její róba nebyla sice úplně nejvhodnější zrovna na filmový festival, ale za to nenechala chladným téměř nikoho. Jitka Čvančarová je žena krev a mléko, za své přednosti se rozhodně nestydí a pyšně je vystavuje ve vyzývavých modelech.

Herečka není žádnou puritánkou ani ve filmech. Už ve filmu Sejít z cesty, který se natáčel před sedmi lety, Jitka ukázala svá nádherná prsa. Tehdy to ale nebylo zas takové terno, protože herečka byla hodně hubená.

Reputaci svému poprsí napravila ve snímku Království boží na zemi. Tam jsme se mohli pokochat záběry, ve kterých Jitce přes mokré tričko prosvítají bradavky. Naprostá pastva pro oči. Prostor jiné partii dala herečka v roce 2014 v seriálu Až po uši.

Tam totiž ukázala svůj perfektní zadeček a pánům se u televizních obrazovek začala mlžit sklíčka v brýlích. Pohledná herečka se zkrátka většího odhalování vůbec nebojí. A nejenom my jsme samozřejmě rádi.

Mohlo by vás zajímat

Další články