Herečka Jitka Čvančarová (39) naprosto ovládla 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Podařilo se jí dokonce zastínit takové hvězdy jako Umu Thurman nebo topmodelku Karolínu Kurkovou (33).

Její róba nebyla sice úplně nejvhodnější zrovna na filmový festival, ale za to nenechala chladným téměř nikoho. Jitka Čvančarová je žena krev a mléko, za své přednosti se rozhodně nestydí a pyšně je vystavuje ve vyzývavých modelech.

Herečka není žádnou puritánkou ani ve filmech. Už ve filmu Sejít z cesty, který se natáčel před sedmi lety, Jitka ukázala svá nádherná prsa. Tehdy to ale nebylo zas takové terno, protože herečka byla hodně hubená.

Reputaci svému poprsí napravila ve snímku Království boží na zemi. Tam jsme se mohli pokochat záběry, ve kterých Jitce přes mokré tričko prosvítají bradavky. Naprostá pastva pro oči. Prostor jiné partii dala herečka v roce 2014 v seriálu Až po uši.

Tam totiž ukázala svůj perfektní zadeček a pánům se u televizních obrazovek začala mlžit sklíčka v brýlích. Pohledná herečka se zkrátka většího odhalování vůbec nebojí. A nejenom my jsme samozřejmě rádi.