Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová na festivalu: Stylista Sam Dolce řekl, co si myslí o jejích outfitech

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
módní policie
Herečka Jitka Čvančarová (41) už dlouhé roky platí za jednu z nejlépe oblékaných dam, které pravidelně jezdí na filmový festival v Karlových Varech. Za dobu jejího působení na této akci se jí několikrát změnil tvar těla, Jitka ovšem za všech okolností, a to i s pár kilogramy navíc, ví, co jí sluší. Co si o jejích outfitech myslí stylista Sam Dolce?

Stylista a módní expert Sam Dolce je známý tím, že je v oblasti módy nekompromisní. Jeho bystrému oku nic neunikne, do hledáčku se mu dostala i herečka Jitka Čvančarová, která už letos v Karlových Varech jednou šlápla vedle. Co říká na její nejnovější outfit, který zvolila na odpolední akci?

„Jitka Čvančarová tento rok neponechala náhodě a i když na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech nešťastně splývala s červeným kobercem v šatech od návrhářky Zdeňky Imreczeové, nedá se říct, že jí to neslušelo. Na outfitech herečky je totiž vidět, že jí někdo zkušený letos pomáhá, protože Jitka má dotažené outfity i na doprovodné odpolední akce. Tam vyrazila v šatech opět od Zdeňky Imreczeové, psaníčko ladilo s outfitem a subtilnější tělová obuv nenarušovala celkový vzhled luxusních šperků značky Halada,“ řekl Sam Dolce.

Jak se outfit Jitky Čvančarové líbí vám? Podívejte se v galerii a posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články