Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Jitka Čvančarová k nepoznání: Nečekaně je z ní blondýnka s mikádem

Jitka Čvančarová k nepoznání: Nečekaně je z ní blondýnka s mikádem
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
proměna

Jitka Čvančarová (43) na sebe opět strhla pozornost. Tentokrát výjimečně nepřekvapila outfitem, ale změnou účesu a barvy vlasů.

Herečka Jitka Čvančarová (43) naposledy vyvolala bouřlivé reakce svou obří modrou róbou na červeném koberci festivalu v Karlových Varech, tentokrát však na sebe upoutala veškerou pozornost radikální změnou účesu.

V blonďatém mikádu dorazila na křest knihy své kamarádky Kateřiny Cajthamlové (59) známé z pořadu Jste to, co jíte. Spřátelily se přes Jitčina manžela Petra Čadka (43), s nímž Kateřina tančila ve StarDance.

"Přijela jsem na křest přímo z natáčení, jsem od 3 od rána na nohou. Stihla jsem to jen tak tak, takže jdu ve filmové image," vysvětlila Super.cz důvod svého nového looku herečka.

"Blondýnka budu ještě 15 dní a pak se vrátím ke své původní barvě," prozradila Čvančarová, která je v jednom kole, protože točí dva filmy najednou. "V jednom jsem ragbyová hráčka a druhý film je komedie Hádkovi, ze které je právě tato dnešní image. Na place se skvěle bavíme, tak doufám, že se budou bavit i diváci," usmívala se Jitka Čvančarová.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy