Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jitka Čvančarová dostává kouř: Vypadá, jako by táhla bazén na zahradu, smějí se lidé

Jitka Čvančarová schytala kritiku za svou mohutnou róbu
Zdroj: Markéta Kuča/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií

Jitka Čvančarová (43) vynesla na červený koberec bohatě nabíranou modrou róbu, ve které se dmuly její přednosti. Škodolibí lidé na ní za to nenechali nit suchou. 

Na 55. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech nechybí herečka Jitka Čvančarová, jíž dělá doprovod její fešný tanečník Petr Čadek, se kterým tvoří krásný pár. Již v minulých letech na sebe Jitka upozornila i díky odvážným róbám, které vynesla, letos tomu nebylo jinak. Oblékla dechberoucí modré šaty od Borise Hanečky, které byly ve srovnání s výběrem rób ostatních dam ty prostorově nejvýraznější.

Jitka Čvančarová pod palbou kritiky

Ačkoli její róba mnohé nadchla, včetně módního stylisty Sama Dolce, našla se i početná skupina hnidopichů, kteří na Jitčině outfitu nenechali nit suchou a z herečky si škodolibě utahují.

" To jsou šaty? Však paní Čvančarová vypadá, jako když si nese na zahradu nafouknout bazén," pravila nelítostně Dáda v komentáři na Facebooku a její příspěvek obdržel stovky lajků.

"Ať se na mě paní Čvančarová nezlobí, ale tímhle se hodně netrefila. Být ty šaty červené, tak je to Droběna jak vyšitá," naráží Lída na Helenu Růžičkovou v Popelce.

"Já se omlouvám, ale někde jsem četla, že někdo chtěl plachtou přikrýt Avii..." přidává se Leona.

V podobném duchu se nesly další stovky komentářů, našli se ale i tací, kteří se Jitky zastali. "Když se tak dívám, kdo kritizuje pani Čvančarovou, mám pocit, že se tady sešly zamidrákované šedé myši, po kterých by ani pes neštěkl," myslí si Iveta.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy