Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová dostala od manžela k narozeninám dar neuvěřitelné hodnoty: Po tomhle touží každá žena

Jitka Čvančarová dostala luxusní dárek.
+ Dalších 77 fotografií
Není pochyb o tom, že si Petr Čadek (39) svoji manželku Jitku Čvančarovou (39) hýčká doslova jako princeznu. Zanedlouho totiž půvabná herečka oslaví čtyřicáté narozeniny, a k této příležitosti dostala od svého milovaného velmi luxusní dárek. Tipnete si, čím ji Petr obdaroval?

Petr Čadek si je moc dobře vědom toho, že má už několik let po svém boku nádhernou a sympatickou Jitku Čvančarovou (39), kterou by pomalu samou láskou na rukou nosil. Už před několika lety se oba dva rozhodli, že by si mohli postavit velký rodinný dům.

Nejdříve zakoupili pozemek a poté začali budovat své hnízdečko lásky. Protože Petr je opravdový chlap, tak na domě makal vlastníma rukama. V současné době už nádherný dům stojí, a Jitka tak dostala ke kulatinám opravdu honosný dar.

Ne každé ženě se poštěstí, že pro ni její vyvolený postaví vilu. "Můj manžel postavil dům. Bylo to náročné pro všechny zúčastněné, ale postavil ho. Je úžasný. Jsme raději u lesa, mezi daňky. Vyběhneme si z domu a jsme v lese,“ řekla herečka pro magazín Sedmička.

Samozřejmě, že nějaké úpravy dům ještě potřebuje, ale to se všechno postupem času ještě doladí. Tak snad se tam bude oblíbenému páru pohádkově žít.

Mohlo by vás zajímat

Další články