Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová a její doživotní souboj s kilogramy! Tohle je tučná jízda na horské dráze!

+ Dalších 20 fotografií
Hubená, tlustá, hubená, tlustá, hubená, MEGA koule... Tak těmito přívlastky novináři až s periodickou pravidelností označují postavu oblíbené filmové a seriálové herečky Jitky Čvančarové (38).

Pravda o Jitce Čvančarové (38) je taková, že herečce se podařilo po porodu dcery Amálie v roce 2012 dávno zhubnout, jenomže pak přišly další snahy o početí druhého potomka a s tím i komplikace. Povídá se, že Jitka nějaký čas užívala hormony na podporu plodnosti, a díky tomu opět nabrala na váze jako při prvním těhotenství.

Dalším velkým zádrhelem je to, že se známá brunetka není schopna vhodně oblékat a profesionálního stylistu krom návštěvy Filmového festivalu v Karlových Varech ODMÍTÁ. Její často zbytečné a nelogické vrstvení oblečení z její postavy krev a mlíko logicky dělá kouli. Její ženské tvary, kterými se pyšnila vždycky, a to i před těhotenstvím a manželstvím s tanečníkem Petrem Čadkem, byly naprosto v pořádku a žádoucí. Dnes má bohužel Jitka dilema podobně závažné, jako měl například Hamlet, a zkrátka už neví, zda jíst, či nejíst.

Ať se snaží, jak chce, vždy přijde chyba. Jeden z největších módních, ale i fyzických přešlapů se jí stal v roce 2015, kde na jednom charitativním křtu kalendáře oblékla červené mini šaty a začala divoce prožívat svoje pěvecké vystoupení.

Nám to nedalo a pátraly jsme po tom, kde takové šaty HRŮZY Jitka vůbec mohla vyhrabat! A našli jsme odpověď! Jitka tyto šaty už jednou do společnosti vynesla, a to na udílení filmových cen Český lev 2009. Tam ještě jako bezdětná slečna vypadala fantasticky a šaty jí padly jako ulité. Bohužel, o šest let později ji doma její milovaný muž zřejmě u dveří nezastavil a místo toho ji pochválil a poslal následně do světa. Hrůza!

Na celkový JOJO vývoj herečky Jitky Čvančarové se už teď můžete kouknout do naší fotogalerie!

Související články

Další články