Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jitka Čvančarová (40) o seriálu: MOST! můžete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím není!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 47 fotografií
dycky most!
Jitka Čvančarová, kterou momentálně můžeme vídat každý pondělní večer v seriálu Most!, se k roli Ilony dostala díky expartnerovi Martinu Hofmannovi. Nadaná herečka na Instagramu popsala své pocity nejen ze seriálu, ale i z role, kterou obsadila. Také poslala milý vzkaz fanouškům.

Jitka Čvančarová je v reálu úplně jiná než v seriálu Most! Z milé herečky se srdcem na správném místě se na obrazovce stává vulgární ženština, která víc křičí než normálně mluví. I to je důkazem toho, že se Jitka dokáže jakékoliv role zhostit na jedničku, i takové, která s její skutečnou osobností vůbec nekoresponduje.

Sama Čvančarová má ohledně své role jasno. "Ilona je trapná, příšerná, iritující a pitomá blbka. Je vulgární a pořád křičí. Ale neskutečně mě to bavilo," vyjádřila se. Největší radost má ale z ohlasů diváků, kterých se nebála zeptat na názor. "Teda! Po mém posledním příspěvku, kde se vás ptám na názor na MOST!, se na mne hrnou doslova stovky úžasných komentářů! To je vážně pecka! Mám strašnou radost, že vás to baví! Děkuji vám všem za názory," popsala Jitka své pocity. "Jasný, že se to nebude líbit všem! Jak už jsem řekla, buď to budete milovat, nebo nenávidět, nic mezi tím," dodala.

Jitka svou roli získala díky Martinu Hofmannovi, s nímž po poměrně dlouhou dobu tvořila pár. Jejich vztah se rozpadl poté, co se provalilo, že si Hofmann užívá s lehkými děvčaty z eskortní služby. Na výkonech obou herců je však vidět, že se přes svou nehezkou minulost přenesli, na obrazovkách totiž předvádějí dokonalou souhru.

Související články

Další články