Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jitka Boho ukázala útulný byt v centru Prahy: Tady začíná nový život bez manžela

Jitka začíná nový život v novém bytě.
Zdroj: Archiv Jitka Boho
+ Dalších 11 fotografií
bydlení
Jitka Boho (28) se pomalu vrací zpátky do normálního života, tedy toho samostatného. Doteď totiž žila s dcerkou Rozárkou u svých rodičů na Vysočině. Po tom, co na konci léta oznámila, že se rozešla s manželem Lukášem, hledala nové bydlení v Praze, kde by začala s dcerou nový život. To se teď Jitce podařilo. V malém bytečku v centru Prahy má všechno, co k životu potřebuje, a cítí se tam po dlouhé době zase jako doma.

Jitka Boho už zřejmě našla útočiště, kde může s dcerkou Rozárkou začít nový život. Od manžela Lukáše se z domku za Prahou odstěhovala už během léta a do doby, než našla ideální bydlení, přebývala u rodičů na Vysočině.

Byt jen pro dvě

Teď je šťastná, že má po dlouhých měsících konečně "to svoje". S novým bytečkem se pochlubila i na svém kanálu na YouTube, kde se pravidelně svěřuje svým sledujícím a fanouškům. Byt se nachází v centru Prahy poblíž dvou parků, což Jitka s malou dcerkou ocení. Právě lokalita byla jedním z rozhodujících atributů, proč zvolila právě tento byt. I když není bydlení nijak velké, má všechno, co zpěvačka k životu potřebuje...

Detaily v Boho stylu

"Nepotrpím si na minimalismus, ráda se obklopuji hodně věcmi," přiznala Jitka, která byt vybavila spoustou doplňků a živých květin. Někdejší Miss si také nemůže vynachválit dvojitá okna, kam může umístit květináče a postavy andělů, které má moc ráda.

I kuchyňská linka je vybavena do posledního detailu. Nechybí jídelní servis ve vintage stylu, prkénko na předkrmy, bytelné sklenice nebo skleněné konvice na čaj. Jako správná hudebnice má Jitka v bytě i klavír. Ten její do malého bytu dokonale zapadá.

Podívejte se do galerie na to, kde Jitka Boho po rozchodu s manželem začíná nový život, zatím jen po boku dcerky Rozárky...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy