Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jitka Boho sekla s modelingem a vrhla se na rock'n'roll!

Jitka už s modelingem sekla, dnes je matkou a zpěvačkou zároveň.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Jitka Boho (dříve Válková) už není jen maminkou od plotny na mateřské. Dnes je to zpěvačka, která dokáže rozvlnit celý klub...

Je to už skoro rok, co modelka a zpěvačka v jednom Jitka Boho (25) přivedla na svět dcerku Rosálii. Miss roku 2010 už ale není jen maminkou na mateřské dovolené. Znovu se totiž naplno pustila do své pěvecké kariéry. O modelingu už prý nechce ani slyšet, a tak ji na módních molech už neuvidíme.

Jitka včera v jednom pražském klubu uspořádala svůj první oficiální koncert se svojí kapelou. V ní hraje i její manžel (na bicí) a největší fanoušek v jednom Lukáš Boho.

Hlavním důvodem celé akce byl křest nového klipu Hledání. Při té příležitosti Jitka zároveň oslavila svoje pětadvacáté narozeniny. Celou dobu jí byl oporou nejen manžel Lukáš, ale podpořit ji přijela i celá její rodina až z daleké Třebíče.

O její malou dcerku Rosálii se postarala Jitčina sestra Šárka. “Rosálka šla spát až v půl jedné, ale poprvé usnula bez kojení… Ufff… děkuju sestřičce… a všem, kteří přišli, rodině, přátelům, bylo to neskutečné… Děkuji!” svěřila se Jitka s dojetím.

Koncert byl veřejnosti přístupný bez vstupného, a tak se klub naplnil až k prasknutí. Jitka zpívala hezky a bylo vidět, že je šťastná, že si splnila svůj dětský sen. Jen škoda, že už nenosí jakékoliv výstřihy. Přece jenom k rock‘n'rollu nějaká ta provokace prostě patří!

Související články

Další články