Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jitka Boho se opět odvázala: V kalhotkách ukázala tetování na intimním místě

Jitka Boho
Zdroj: Se souhlasem Jitky Boho
Instanews

Zpěvačka Jitka Boho (29) sdílela odvážné snímky, kde vyniká i její tetování pod ňadry. Herečka Berenika Kohoutová (30) se pochubila zamilovaným svatebním snímkem. Zpěvačka Britney Spears (39) se opět odvázala, své fanoušky potěšila příspěvky, na kterých má pouze tanga, vyfotila se jak zepředu, tak zezadu. 

Jitka Boho se nepřestává svlékat

Zpěvačka Jitka Boho se nepřestává odhalovat. Nedávno sdílela snímek v sáčku, pod které neoblékla podprsenku. Tentokrát se ukázala pouze ve spodním prádle. "A víc už ne!" uvedla k fotografii, u které zaváhala, zda ji vypustit do světa, jelikož se jedná o intimní místo.

Berenika Kohoutová se pochlubila svatebním snímkem

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová se před pár dny provdala za Kryštofa Hrubína, se kterým má dcerku Lolu. Nyní se na svých sociálních sítích pochlubila zamilovaným svatebním snímkem. "Ach, to byla veselka," napsala.

Britney Spears ukázala zadek i prsa

Zpěvačka Britney Spears má zřejmě důvod k radosti. Její otec Jamie Spears chce své dceři vrátit svéprávnost, což zřejmě Britney slaví tím, že se svléká a odvážné příspěvky sdílí se svými fanoušky. "Tady je můj zadek," uvedla.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy