Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jitka Boho prozradila tajemství nového účesu: Chtěla jsem být podobná dceři

Zdroj: Archiv Jitka Boho / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Na vlásku
Zpěvačka Jitka Boho (29) radikálně změnila vizáž a na svých sociálních sítích se nedávno pochlubila fotkou s ofinou. Prozradila nám, že si přála stejný účes, jaký má její dcera Rosálka. Nejkrásnější fotky Jitky najdete v naší galerii.

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější? "Bonjour," šokovala fanoušky Jitka Boho fotografií, na které ukázala zkrácené vlasy a ofinu. Razantní změnu účesu okomentovala dechberoucí kráska slovy: "Ne, že bych si chtěla hrát na Francouzku, ale je pravda, že s ofinkou si teď tak trochu připadám." Jitka upozornila, že využila službu kadeřník do domu a žádné kadeřnictví tedy v době vládních omezení nenavštívila. Modelka si ale musela postěžovat, že domovy klientek ideálním prostředím k výkonu práce kadeřníka tedy rozhodně nejsou. V dalším ze svých postů si zase povzdechla, jak už se těší na otevření restaurací.

Koronavirus dává psychicky zabrat i slavným a není tak divu, že i přes zavřená kadeřnictví přeje i těm nejroztodivnějším změnám účesů. Přesvědčila nás o tom už třeba zpěvačka Monika Absolonová (44) nebo slovenská playmate Lela Ceterová (31). Od Jitky Boho, dříve Válkové, by však nový střih čekal jen málokdo. Modelka byla svým dlouhým kaštanovým vlasům věrná už od chvíle, kdy vyhrála Českou Miss. Jitky jsme se zeptali, jak proměnu vnímá: "Změna to byla, ale já se toho nebojím. Říkám si, že jsem ještě celkem mladá, tak kdy jindy. Navíc teď máme s Rosi obě ofinky, tak aspoň tím jsme si podobné. Reakce okolí byla víceméně kladná, ale i kdyby nebyla, hlavní je, když se v tom člověk cítí dobře. Tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží," řekla exkluzivně pro eXtra.cz Jitka Boho.

Související články

Další články