Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jitka Boho předvedla krásné tělo v plavkách: Pro dceru Rosálku to byla první dovolená u moře

Jitka Boho předvedla krásné tělo v plavkách: Pro dceru Rosálku to byla první dovolená u moře
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
volný čas
Krásná zpěvačka a modelka Jitka Boho (28) vyrazila se svou rodinou k moři k Jadranu. Dcerka Rosálka tak zažila svou vůbec první dovolenou u vody. Jitka předvedla své nádherné tělo v plavkách. Vítězka České Miss z roku 2010 má postavu jedna báseň a absolutně to nevypadá, že má za sebou porod.

Ještě v červenci si kráska Jitka Boho užívala dovolené na Kanárských ostrovech s přítelem a režisérem Matějem Liškou. Tentokrát vyrazila s dcerkou Rosálkou a částí své rodiny k Jadranu a společně si užívali krásné a zábavné chvíle. Jitka navíc předvedla své dokonalé tělo v jednodílných i dvoudílných plavkách.

"Vytáhla jsem tady i dvoudílné plavky. Do včerejška jsem se bez masky nepotopila," napsala si Jitka na Instagram s tím, že ji slaná voda v očích štípe. "Včera přišly vlny a já byla jako malá. Štípalo to stejně, ale stálo to fakt za to. Všichni jsme si to užili, starší i mladší," pochvaluje si vítězka České Miss z roku 2010.

Vdaná jen papírově, lásku našla jinde

Loni v srpnu Jitka odešla od svého manžela Lukáše, kterému před čtyřmi lety porodila dceru Rosálku. Oficiálně jsou stále manželé, ale rozvod bude co nevidět. Řízení totiž zbrzdila karanténa zavedená kvůli koronavirové pandemii. V novém příteli Matějovi našla lásku a vypadají spolu opravdu šťastně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy