Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jitka Boho o děsivém spatření ducha: Do 23 let jsem musela spát při světle, prozradila

Jitka Boho spatřila ducha: Teď promluvila o mrazivém setkání
Zdroj: Se souhlasem Jitky Boho
Instanews

Modelka Jitka Boho (29) spatřila ducha své babičky. O hrůzný zážitek z dětství se s fanoušky podělila na svých sociálních sítích. Přiznala, že ještě patnáct let od setkání s nadpřitozenem nebyla schopna usnout bez rozsvícené lampičky. Jsou tu Instanews.

Lucia Javorčeková má po svatbě

Slovenská modelka Lucia Javorčeková (31) se vdala. Fotky z pláže v Tulumu ve svatebním sdílela na svém Instagramu. Kráska řekla své ano umělci Kristianovi Grejtakovi.

Jitka Boho spatřila ducha

"Když jsem byla malá a spala jsem dama v obýváku, spatřila jsem šest dní po pohřbu svoji prababičku," přiznala Jitka Boho (29) děsivou příhodu s tím, že po setkání s duchem nemohla spát bez rozsvícené lampičky ještě dalších patnáct let, tedy zhruba do třiadvaceti.

Sexy Yvona Krainová

Yvona Maléřová Krainová (53) vystavila svoji sexy postavičku ve spodním prádle. "Většinou padáme do postele s vybitýma baterkama a v outfitu daleko vzdálenému tomuhle," odtušila. Nevíme, v čem spí blondýnka běžně, ale tohle si necháme líbit.

Tamara Klusová motivuje

"Jdi si za svými sny i přes všechny nálepky, kterymi Tě olepuje svět. Tanči se svými múzami, protože k tobě přišly a to je dar! Dělej co možná nejméně kompromisů, protože právě limity, které se Tě do nich snaží našroubovat, mohou být naopak odrazovými můstky k tomu nejlepšímu výsledku tvého úsilí. Dokážeš úplně cokoliv, co bude v souladu s Tebou a je poctivé a pravdivé," podělila se o pořádnou dávku motivace Tamara Klusová (33). Ta je štěstím bez sebe z toho, že dopsala knížku.

Související články

Další články