Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Jitka Boho kašle na hatery a odhaluje bříško: Být sexy v těhotenství je pro mě dost přirozené

Jitka ukázala těhotenské bříško ve spodním prádle.
Zdroj: se souhlasem Jitky Boho
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství

Modelka a bývalá vítězka České Miss 2010 Jitka Boho (30) už brzy přivede na svět svého druhého potomka. K dceři Rosálce (5) přibude další holčička nebo chlapeček. Budoucí dvojnásobná maminka své těhotenství ráda sdílí se svými followery na Instagramu, bohužel se mezi nimi ale najdou i ženy, od kterých za snímky s bříškem modelka dostává pořádnou bídu. Kráska s nezaměnitelným úsměvem se ale snaží nic si z nenávistných reakcí nedělat a naopak hrdě ukazovat, že těhotenství může být proklatě sexy. 

Jitčina přirozenost

Jedna z nejkrásnějších žen naší vlasti Jitka Boho, která se proslavila ještě pod svým rodným příjmením Válková, nyní již podruhé v životě prožívá pro ženu jedno z nejkrásnějších období. Se svým současným partnerem Tomášem Hřebíkem čekají prvního společného potomka. „Oba jsme šťastní, dítě je dar. Přišlo to dřív, než jsme čekali, ale máme radost,“ svěřila se zpěvačka před časem serveru Blesk. Zatímco pro sympatického politika je to první dítě, Jitka má z manželství s hudebníkem Lukášem Boho pětiletou dceru Rosalii.

Bývalá modelka se miminka jistě nemůže dočkat, a proto hojně využívá Instagramu, aby svou radost z požehaného stavu mohla sdílet se světem. Tentokrát se svým sledujícím ukázala, jak krásně může žena v radostném očekávání vypadat ve spodním prádle.

"Co si myslíte o spojení slov 'sexy v těhotenství'?" položila svým fanouškům otázku tmavovláska, která se kvůli odhalování těhotenského bříška stává často terčem přehnané kritiky. "Přijde vám to nevhodné, vhodné, vulgární? Asi je to opět 100 lidí, 100 chutí… Pro mě je to spíš dost přirozené. Ale taky nemám každý den chuť vypadat, jako když jdu někam na party, to je jasný," pokračovala Boho ve svém komentáři k těhotenským fotkám.

Vzkaz ženám i mužům

"Mám 90 % těhotenského oblečení, protože jiné nedopnu nebo neobleču, ale rozhodně si chci stále připadat přitažlivá," uvedla na Instagramu Jitka a vyzvala své followerky k větší aktivitě. "Píšu to proto, abyste si třeba taky zkusily, nastávající (ale i ty nenastávající) maminky, udělat jednou za čas den pro sebe, je to tak moc důležité," dodala i se vzkazem pro muže: "A vy, drahé polovičky, nebojte se nám říct čas od času něco hezkého… potěší to každou."

Jitka na závěr poděkovala za podporu těm, kteří ji mají rádi i přes to, že nyní bombarduje sociální sítě fotkami s bříškem. "Všem děkuji za komentáře v postu 'z došlé korespondence', moc si toho vážím a upřímně… pomohlo mi to," napsala těhotná kráska, která již brzy bude držet v náručí vytoužené miminko.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy