Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jitka Boho jako operní pěvkyně zničila Tvář! Jenže ve skutečnosti je to neuvěřitelná rajda! Tohle je jejích top 5 hříšných snímků

Neskutečně se proměnila.
Zdroj: Facebook.com / reprofoto
+ Další 3 fotografie
Vítězkou devátého dílu divácky velmi oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas se stala zpěvačka Jitka Boho (25), která se proměnila ve španělskou operní pěvkyni Montserrat Caballé. Svým fantastickým vystoupením s Davidem Gránským (25) rozplakala nejenom porotu, ale i některé diváky. Maskéři jí dali autentický výraz legendární operní pěvkyně, ovšem Jitka je ve skutečnosti mnohem větší rajda.

V posledním díle Jitka s Davidem fantasticky zazpívali píseň Barcelona. Jitku maskéři navlékli do róby a vycpávek, u které televiznímu divákovi muselo být jasné, že podlaha studia musí s nadsázkou řečeno hodně trpět pod její vahou.

Jenže ve skutečnosti je Jitka pořádná kost, za kterou se musejí otáčet i ženy. Žádná koule, ale opravdu kráska s dokonalými křivkami. A svědčí o tom jejích top 5 snímků, které najdete v galerii. Porovnejte Jitku při víkendovém dílu s realitou. Je skutečně co hodnotit.

Související články

Další články