Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jitce Čvančarové s věkem přibývá půvab: Herečka dnes oslavuje 42. narozeniny

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Všechno nejlepší!
Jitka Čvančarová patří mezi českou hereckou elitu. Je oblíbená u filmařů i u diváků. Objevuje se převážně ve filmech, ale nebrání se ani seriálovým počinům. Dnes půvabná herečka oslavuje dvaačtyřicáté narozeniny.

Jitka Čvančarová je jednou z našich nejobsazovanějších a nejpůvabnějších hereček. Často ji můžeme vídat ve filmech, ale i v seriálech. Během poslední doby se objevila například ve snímku Nabarvené ptáče nebo zazářila v oblíbeném seriálu Most!

Neztrácí šarm

Herečka dnes oslavuje 42 let na tomto světě. Ačkoli roky stále přibývají, na Jitce to vůbec není vidět. Ba naopak. Zřejmě totiž zraje jako víno. Čvančarová je den ode dne krásnější. Před nedávnem například všechny oslnila při udílení filmových cen Český lev

Doprovodil ji manžel Petr Čadek, kterému před dvěma lety porodila druhého potomka. Jitka vynesla dlouhé zelené šaty, ve kterých vypadala naprosto úchvatně. Šaty jí perfektně padly a byla v nich vidět její dokonale tvarovaná ženská postava.

Jitka Čvančarová je jednou z nejvyhledáva­nějších současných hereček, a proto se na ni také upírá velký zájem veřejnosti. Není se čemu divit, protože krom toho, že je talentovaná, je také krásná a nesmírně okouzlující. Podívejte se do fotogalerie, jak krásná Jitka je.

Související články

Další články