Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jistota, že jste si do postele přitáhla kance: Zde je 5 způsobů, jak poznat, že váš objev bude v posteli stát za to

Bude v posteli za něco stát, nebo ne? Tady je návod, jak neztrácet čas
s teletem.

Nabrnkla jste si ho v baru a teď co se bude dít? Vaše babička by vám radila vyčkat standardní tři měsíce, vylitá kámoška, co právě spadla do lahve tequilly, na vás tlačí, že na třetí schůzce už je pozdě, a kdyby mohla ona, ojela by ho hned po salátu s kozím sýrem.

Vy se ale trochu bojíte. Ne úplně jasnými signály vám totiž dává najevo, že v posteli vás čeká tragické drama o jednom dějství, jenže vy si nedokážete uvědomit, proč si o něm myslíte, že i panic z řeckého kláštera Meteora by vám to udělal lépe.

Jenže naštěstí jsme tu my, a tak vám řekneme, jestli s ním máte ztrácet čas, nebo ne. My totiž víme, podle čeho poznáte, že se s ním v posteli nerozbrečíte vzteky a nebudete trpět zoufalou potřebou zabít sebe nebo jeho.

1. Má masivní spodní čelist

Zatímco vystouplé lícní kosti jsou znakem ženskosti, tohle je otázka maskulinity. Nevíte, co si pod tím představit? Třeba se podívejte na fotku Daniela Radcliffa nebo mladého Alana Aldy. Oba vykazují znaky výrazné brady a silných sanic.

2. Řídí auto a umí to

Muž, který neumí ovládat své vozidlo, je dost podezřelý. Muž, který nemá vůbec řidičák, nestojí ani za to, abyste se mu v posteli věnovala. Teď samozřejmě nemluvíme o sedmnáctiletých klučících, ale o někom, komu je přes třicet. Je to stará pravda a rovnice, která prostě funguje. Kdo nám chce napsat, že má skvělý sex s neřidičem, tak to ani nezkoušejte, protože kecáte.

3. Umí líbat

Člověk, co vám na obličeji udělá lišej nebo se vám bude snažit vybrat zbytky steaku z osmiček, selže v posteli během prvních dvou minut. Buď se nikam netrefí a bude se vás ptát, jestli už tam je, nebo nad vámi předvede rekord v počtu úderů za sekundu a nakonec to plivne ještě dřív, než stihnete říct „špatná díra, zlato“. A bude to třeba nos.

4. Má dlouhé nohy a dlouhé prsty na rukou

Neptejte se nás, jak to funguje, ale opravdu to funguje. Až poznáte chlapa a bude mít nohy delší než horní polovinu těla a ještě ke všemu má na rukou dlouhé štíhlé prsty, je to záruka, že jste právě našla zakopaný poklad. Fakt. To víme, ne. Máme leccos za sebou.

5. Počet sexuálních partnerek nedělá mistra, ale měl-li starší, měl by to umět

Udělat to dobře dvacetileté holce není umění, ale udělat to dobře pětatřicítce, s tím už se klidně chlubit může. Žena starší třiceti let totiž nemá potřebu předstírat orgasmus nebo vůbec ztrácet čas, pokud sbalí nemehlo, jsou dvě možnosti. Zamilovaná si ho vychová a předělá, ta, která požaduje jen sex, ho z té postele rovnou vyrazí.

Související články

Další články