Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jiskření ve StarDance: Darija Pavlovičová má slabost pro svého tanečníka, ten už je tři roky ženatý

Darija Pavlovičová hází zamilované pohledy na svého tanečníka Dominika Vodičku.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem České televize
+ Dalších 25 fotografií
Láska?

Darija Pavlovičová se na svého tanečního partnera dívá vždy tak roztomile, že se začaly šířit spekulace, že je do Dominika Vodičky tajně zamilovaná. Jde to poznat na jejích krásných velkých očích, které nepřetržitě upírá na svého tanečníka. Mladá herečka se neudržela ani v zákulisí StarDance, jak jde vidět na fotkách, které redakce eXtra.cz dostala k dispozici. 

Na herečce Darije Pavlovičové je poznat, že chová určité sympatie k tanečníkovi Dominiku Vodičkovi, se kterým letos soutěží ve StarDance. O její zamilovanosti se spekuluje už delší dobu a nevyvrací to ani fotky ze zákulisí StarDance, kde jsou její upřené pohledy vidět na první pohled.


Vodička je zadaný

Když se v její blízkosti objeví Dominik Vodička, tak Darija hned roztaje. Má to ale háček. Sympatický krasavec je už tři roky ženatý s krásnou tanečnicí Eliškou Novákovou. "Tahle princezna je moje žena!" napsal Vodička onehdy na svých sociálních sítích. Spolu mají dokonce syna Tobiáše.

Rozhovor s Darijou a Dominikem:


Co se týká Dominikovy manželky, tak prý není vůbec žárlivá. "Přítelkyně ví, že ji miluji, takže v tom není problém. Je tanečnice v Pražském komorním baletu jako já, takže mě chápe," promluvil před časem úspěšný tanečník a držitel ceny Thálie pro iDNES.cz. Vydrží jí to ale i poté, co se dozví, že k němu jeho současná taneční partnerka zřejmě chová city?

Na zamilované pohledy Pavlovičové se můžete podívat v naší galerii.

StarDance 2023

Dvanáctá řada StarDance …když hvězdy tančí odstartovala v České televizi v sobotu 14. října 2023. Na parketu poměřilo své taneční schopnosti deset osobností. Finále StarDance 2023 se uskutečnilo v sobotu 16. prosince 2023.

StarDance 2023 - soutěžící, finále

Související články

Další články

Nejnovější kauzy