Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jirko Pomeje, tohle boží tělo jsi vyměnil za alkohol? Fotka necudné Andy unikla z trezoru!

Zdroj: Martin Šebesta
+ Dalších 22 fotografií
Andrea válí
Poté, co se před pár měsíci rozhodla opustit manžela Jiřího Pomeje (53), do té doby ztrhaná Andrea Pomeje (30) jako by neuvěřitelně zkrásněla. Starosti byly pryč, tak se jí vrátilo mládí. A když si k tomu navíc našla chlapa, ještě víc rozkvetla. Podívejte se do fotogalerie na její novou hodně odvážnou fotku!

Ta stejně jako dalších pár snímků vznikla nedávno pro primácký Top Star, pro nějž se po váhání odhodlala zvěčnit ve spodním prádle. A také její přítel Petr Plaček byl nadšený. Dokonce i ze snímku, který nyní vyndala z pomyslného trezoru.

„O téhle fotce s Martinem Šebestou jsme vedli hodně velkou debatu. Je to profík, při focení dokázal navodit takovou atmosféru, že mi přišlo naprosto přirozené sundat si i podprsenku. A to jsem přitom normálně hrozně stydlivá. Ale evidentně to s holkami před foťákem umí,“ směje se Andrea Pomeje.

A pokračuje: „Vůbec se mi nechtělo ji zveřejňovat, protože už mi připadala moc. Přece jen jsem nechtěla nějak pohoršit i rodiče, o Jirkovi, s kterým mám napjaté vztahy, ani nemluvě. A v dýdžejingu podobná prezentace taky nemusí být braná úplně pozitivně,“ přiznala.

Jenže fotka je to tak krásná, že nakonec pochybnosti hodila za hlavu. A je to dobře. Přestože absolutně vůbec nesportuje, tělo má naprosto luxusní. A Jiří Pomeje si může jen rvát vlasy za to, že tento výstavní kousek ženy vyměnil za flašku s alkoholem.

Související články

Další články