Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Jirka Král se stal otcem: Za šestnáct měsíců už potřetí

Jirka Král si také nenechal ujít zápas mezi Kinclem a Vémolou.
Zdroj: Se souhlasem Oktagon MMA
+ Dalších 6 fotografií
Porod

Influencer a bývalý youtuber Jirka Král (33) se stal otcem. Jeho manželka Karolína Králová porodila dvojčata, která dostala jména Lukáš a Jakub. S radostnou novinkou se Král pochlubil na svých sociálních sítích.

Influencer Jirka Král prožívá hned dvojitou radost. Manželka Karolína přivedla na svět roztomilá klučičí dvojčátka.

„Velká radost! Lukáš (2920g) a Jakub (2940g) přišli na svět dneska ráno v porodnici U Apolináře. Kao byla skvělá a statečná! Všechno proběhlo krásně a všichni jsou v pořádku. To vše i díky skvělému doktorovi Petru Horákovi. Moc děkujeme,“ napsal šťastný novopečený tatínek na své sociální sítě. Doma už přitom mají syna Davida, který přišel na svět minulý rok v červnu.

Krásné gratulace

V komentářích se to jen hemžilo gratulacemi. „Kurva, já sedím u PC a přemýšlím co si udělám na snídani a mezitím ty jsi přivedl dvojčata na svět!!!! Gratulace! Jsem moc šťastný,“ napsal youtuber Vladavideos. „Gratulujem! Hodně štěstí a zdraví rodinko,“ okomentoval youtuber Daniel Štrauch alias GogoManTV.

„Moc gratuluju,“ připsala komentář Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol, která je momentálně také těhotná. „Gratulujuuu,“ připsala pak influencerka Nikol Leitgeb dříve Štíbrová. „Gratulace,“ okomentovala moderátorka Eva Decastelo.

Související články

Další články