Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nejslavnější český youtuber Jirka Král oznámil radostnou novinku: S partnerkou čekají první dítě!

Bývalý youtuber Jirka Král.
Zdroj: Se svolením Jirky Krále
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Těhotenství

Český youtuber Jirka Král (31) oznámil na svém Instagramu krásnou novinku. Se svou ženou Karolínou čekají prvního potomka. 

„Posledních pár měsíců prožíváme jeden velký zázrak. Nemůžeme být šťastnější. Rok 2022,” napsali youtuber Jirka Král a jeho žena Karolína k instagramovému příspěvku, který odhalil, že pár čeká dítě.

Společně ukázali ultrazvuk, na němž je miminko již pěkně vidět. Pohlaví však zatím pár neprozradil a nechal si ho pro sebe.

Jirka Král patřil k nejúspěšnějším youtuberům v Česku, ale svou kariéru se rozhodl v roce 2018 ukončit a zaměřit se na jiné aktivity. Jeho manželkou je od 27. srpna 2020 cestovatelka a blogerka Karolína.

V komentářích pod příspěvkem se to jen hemžilo gratulacemi, srdíčky a přáníčky.Konečně! Tuším už dlouho a moc Vám to přeju,” napsala uživatelka Karolína. Mám radost , že jsem měla pravdu. Tak trochu jsem to tušila. Gratulace,” připsala k příspěvku Michaela.

Ani čeští a slovenští youtubeři nezůstali se svými gratulacemi pozadu. „Moc moc gratuluju,” napsala Anna Šulcová. „Boží,” připsala Nikol Čechová aka Shopaholic Nicol. Emoji srdíček jim poslal také slovenský youtuber Peter Altof aka Exploited.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy