Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jirka je definitivní minulost! Takhle Andrea Pomeje cukrovala se svým novým svalovcem!

Pro Andreu už je Jirka definitivní minulostí!
Zdroj: ShowPix/Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Jiří Pomeje (53) stále touží po návratu domů, Andrea Pomeje (30) ale vzkazuje, že všechny své šance už promrhal. A zatímco opuštěný Pomeje běduje někde v ústraní, Andrea dává na odiv svou novou lásku. S namakaným Petrem Plačkem (38), s nímž to už několik týdnů táhne, se ukázala na veřejnosti!

Andrea Pomeje prožívá s kulturistou Petrem Plačkem intenzivní milostné vzplanutí a Jiří Pomeje mezitím běduje v koutě. Podle krásné Andrey si za to může sám!

„I nedávno mi říkal, že by mu z jeho situace nejvíc pomohlo, kdyby se mohl vrátit domů. Sám ale musí dobře vědět, že těch šancí byla dlouhou dobu celá řada. Už jsem ale fakt nemohla dál a cesta zpátky není možná. Je mi to líto. Nepotřebuje mě, ale akutně by se měl začít léčit. Hlavně s alkoholismem,“ svěřila eXtra.cz Pomeje.

V pátek si nový páreček českého šoubyznysu nenechal ujít premiéru Fantoma opery. Andrea a Petr dorazili ruku v ruce a po celou dobu se nedokázali ubránit něžnostem. Bylo znát, že tenhle románek nebude jen chvilkovou záležitostí.

Pokud jsou oba upřímní, vypadá to na lásku jako trám! „To, co teď zažívám s Andy, je pro mě nejkrásnější vztah, který jsem kdy měl. Zároveň je ale nejtěžší. Čekal jsem, že něco se dít bude, ale takový mazec a hlavně po tak krátké chvíli, co jsme byli spolu, s tím se počítat nedalo,“ řekl eXtra.cz zamilovaný Plaček.

Související články

Další články