Andrea Pomeje prožívá s kulturistou Petrem Plačkem intenzivní milostné vzplanutí a Jiří Pomeje mezitím běduje v koutě. Podle krásné Andrey si za to může sám!

„I nedávno mi říkal, že by mu z jeho situace nejvíc pomohlo, kdyby se mohl vrátit domů. Sám ale musí dobře vědět, že těch šancí byla dlouhou dobu celá řada. Už jsem ale fakt nemohla dál a cesta zpátky není možná. Je mi to líto. Nepotřebuje mě, ale akutně by se měl začít léčit. Hlavně s alkoholismem,“ svěřila eXtra.cz Pomeje.

V pátek si nový páreček českého šoubyznysu nenechal ujít premiéru Fantoma opery. Andrea a Petr dorazili ruku v ruce a po celou dobu se nedokázali ubránit něžnostem. Bylo znát, že tenhle románek nebude jen chvilkovou záležitostí.

Pokud jsou oba upřímní, vypadá to na lásku jako trám! „To, co teď zažívám s Andy, je pro mě nejkrásnější vztah, který jsem kdy měl. Zároveň je ale nejtěžší. Čekal jsem, že něco se dít bude, ale takový mazec a hlavně po tak krátké chvíli, co jsme byli spolu, s tím se počítat nedalo,“ řekl eXtra.cz zamilovaný Plaček.