Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jirka bojuje jak lev: Pomeje vstal z postele a znovu se učí chodit! A už má i roupy

+ Dalších 9 fotografií
VÁNOČNÍ ZÁZRAK
V posledních dnech je každá zpráva o nemocném Jiřím Pomejem (54) jak o jiném člověku. I když se bohužel ukázalo, že kromě nedávno objevené rakoviny kostí se mu vrátil i nádor do krku, což nevypadá vůbec dobře, nyní se naše redakce dozvěděla potěšující novinku: herce jako by polili živou vodou, protože už z něj není ležák!

Tenhle chlapík má možná víc síly a vůle k životu, než by se leckomu mohlo zdát. Zatímco někteří už klesali na mysli, protože k jedné rakovině se přidala druhá, a navíc už se nic nedá operovat a ani chemoterapie želbohu nepřicházejí v úvahu, Jiří Pomeje jako by odsunul předčasné psaní nekrologů.

Jak se nám totiž nyní podařilo zjistit, i když ho sužují velké bolesti a je kvůli tomu pod morfiem a dalšími utlumujícími léky, pravidelně už začal vstávat z postele. „Jirka se znovu snaží chodit. Není to zdaleka na nějaký maraton a používá k tomu pomůcku, ale všem blízkým tím udělal obrovskou radost. Navíc má výbornou náladu. S kumpány už rozebíral ženské. Smál se a říkal, která ze sestřiček se mu líbí a kterou by chtěl poznat i jinde než v nemocnici,“ potvrdil eXtra.cz důvěryhodný zdroj z nemocnice.

Vyhráno není

„Je to pro nás všechny po všech těch špatných zprávách vzpruha. Samozřejmě je blbost myslet si, že teď je už vyléčený a všechno už bude jen dobré. Bude to hodně těžký a možná i nerovný boj. Ale je moc fajn vidět Jirku zase v lepší kondici,“ dodal práskač ze špitálu.

O tom, co bude dál, se nic neví. Pacienti s podobnými diagnózami bohužel příliš často bitvu s nádory nevyhrají, ale blízcí Jiřího Pomeje (54), který přes svůj stav již plánuje dovolenou u moře, přesto stále neztrácejí naději.

Mohlo by vás zajímat

Další články