Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Jirka (15) a Mirek (14) se ztratili po cestě do školy! Neviděli jste je?

Policie pátrá po 15letém Jiřím a 14letém Miroslavovi.
Kriminalisté z Českých Budějovic pátrají po dvou chlapcích (14, 15) od čtvrtečního večera. Ztratili se po cestě do školy a nikdo je od té doby neviděl. Rodiče o ně mají strach. Policie prosí veřejnost o pomoc!

Policie pátrá po dvou mladých chlapcích Jirkovi a Mirkovi, kterým je 15 a 14 let. Ve čtvrtek odešli do školy, tam už ale nedorazili. Policie po nich pátrá od čtvrtečního večera, zatím ale marně.

Jiřímu Zajíčkovi je 15 let, měří 175 centimetrů, má štíhlou postavu, krátké hnědé vlasy i oči. Na sobě měl zelenou zimní bundu, černou mikinu s kapucí, bílý šátek, maskáčové kalhoty a černý batoh.

Miroslavu Gajdošíkovi je 14 let, je vysoký 170–174 centimetrů, je štíhlé postavy, má krátké blond vlasy a modré oči. Na sobě měl tmavě modrou zimní bundu, černou zimní čepici s nápisem a bambulí, šedé tepláky. Pokud jste chlapce někde viděli nebo o nich máte jakékoliv informace, prosím, kontaktujte linku 158 nebo nejbližší policejní služebnu.

Policie pátrá i po 12leté Michaele, která je nezvěstná více než 48 hodin. Více ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články