Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jiřinu Bohdalovou ve Zlaté masce rozpálil Buldoček: Chci tě domů, křepčila jako zamlada

Jiřinu Bohdalovou ve Zlaté masce rozpálil Buldoček: Chci tě domů, křepčila jako zamlada
Zdroj: TV Prima archiv
+ Dalších 8 fotografií
zlatá maska
Velkolepá show Zlatá maska prozatím neslaví u lidí takový úspěch jako například konkurenční Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát nebude žádný duel a v závěru se odhalí totožnost jedné z masek. Speciálním hostem v porotě, která rozpoznávala interprety, byla zpěvačka Marta Jandová (46). Opět bude mít porota co dělat. Nepřímé indicie je mohou zmást, ale na druhou stranu, nepatrné maličkosti zase posunout v pátrání. Jak to dnes dopadne?

Jako první se představil Ufon, o kterém porotci už ví, že je detailista. "Já jsem si myslel, že naprosto vím, že je to David Kraus. Teď mám ale v portfoliu dva kuchaře," tápal herec Jakub Prachař. "Mně to okamžitě připomnělo film Mars útočí. Možná, je tam schovaná žena. Ty pohyby pánví," komentovala vstoupení Ufona Marta Jandová

Jiřina Bohdalová si nad odhalením masky Ufon lámala hlavu a prudce gestikulovala. "Je to Adam Mišík," stála si za svým herečka. Další přišla na řadu Chobotnička, která má jeden z nejsilnějších hlasů v soutěži.

"Já jsem si 100 procentně jistá. Jsem očumátor," smála se pod vousem Marta, která byla okouzlena hlavně stehny Chobotničky. Porotci se ovšem zasekli na tom, když Chobotnička prohlásila, že má ráda další Chobotničky.

Jiřinu Bohdalovou rozpálil Buldoček

Zlom nastal ve chvíli, kdy na pódium vlétl jako uragán Buldoček. Taneční vystoupení zvedlo ze židlí publikum a Jiřina Bohdalová se mohla utleskat. "Já bych si ho vzala domů. On je tak roztomilý," křepčila Jiřina.

Marta Jandová zkritizovala tanec Buldočka, ale v závěru se porota nemohla shodnout. Ufon a Buldoček mají již solidní základnu fanoušků a detektivové v porotě si s nimi neví rady. Jaké jsou vaše tipy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy