Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jiřinu Bohdalovou trápí zdraví: Po StarDance ruší herečka další akci

Jiřina Bohdalová na snímku z roku 2019.
Zdroj: Showpix
+ Další fotografie
zdraví

Herečka Jiřina Bohdalová (90) se měla jako vážený host zúčastnit sobotního přímého přenosu druhého dílu StarDance, který byl věnovaný Jiřímu Suchému (90), avšak se nakonec kvůli nemoci nedostavila. Druhý den měla také účinkovat v Divadle Na Jizerce, ale byla nucena zrušit i tuhle účast na tomto představení. Za nevolností údajně stojí třetí dávka očkování.

Druhý sobotní díl show StarDance byl věnovaný legendárnímu umělci Jiřímu Suchému, jenž oslavil své 90. narozeniny. Této příležitosti se chtěla zúčastnit i herečka Jiřina Bohdalová, která měla jako vážený host usednout v hledišti, avšak nakonec se kvůli zdraví nemohla dostavit.

"Sama projevila zájem, že by ráda přišla. Počítali jsme s ní. Ale nakonec se kvůli nemoci omluvila," řekl PR manažer soutěže Daniel Maršalík.

Třetí dávka vakcíny

Dle informací deníku Blesk se Jiřina také omluvila z účasti na natáčení představení Pánský klub, kde měla sedět v publiku společně s Milanem Šteindlerem a představení pouze sledovat.

Za zdravotními potížemi dle blízkého zdroje stojí třetí dávka vakcíny proti koronaviru. "Necítí se dobře po třetím očkování," tvrdí důvěryhodný zdroj. Přesto všichni věří, že bude šarmantní herečce brzy lépe.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy