Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jiřina Bohdalová vrací úder Soukupovi. Veřejně se mu vysmála a poslala jasný vzkaz

+ Dalších 7 fotografií

Jiřina Bohdalová je ikonickou tváří českého showbyznysu už několik desítek let. V jednom ze svých pořadů si ji přesto vzal do úst Jaromír Soukup, který tvrdí, že by ve svých 92 letech neměla už natáčet. A co na to samotná Bohdalová? Ta se v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Soukupovi vysmála. 

Jiřina Bohdalová si kritiku líbit nenechá a vrací úder Jaromíru Soukupovi. Ten se do oblíbené herečky pustil v jednom ze svých pořadů a prohlásil, že ve svém věku by už neměla natáčet. Bohdalová si z urážek nedělá těžkou hlavu a Soukupovi se v rozhovoru pro eXtra.cz pořádně vysmála.

“Pan Soukup na Barrandově říkal, že bych už neměla točit, protože jsem stará. Tak přesto jsem snad naschvál jemu natočila nový film, samozřejmě o staré paní,” vysvětluje s humorem Bohdalová, která natáčí nový snímek Svatá pod taktovkou Jiřího Stracha a Marka Epsteina.

Bohdalové museli maskéři přidělávat vrásky

Léto se tudíž u Jiřiny odehrávalo především v pracovním duchu. V nově vznikajícím snímku ztvárňuje vitální ženu ve vyšším důchodovém věku, která píše knihu o svém životě ve stalinistickém Sovětském svazu. Herečka dokonce vypadá natolik dobře, že jí museli maskéři přidělávat vrásky. “Je to neuvěřitelný,” komentuje zásah maskérů herečka.

Bohdalová v létě skončila v nemocnici a v minulém roce prodělala plicní embolii. Se stálicí českého showbyznysu to vůbec nevypadalo dobře. V současné chvíli se jí ale daří skvěle a zdravotní problémy ji netrápí. “Já se ze všeho dostanu, anebo mě z toho dostanou páni doktoři,” říká s humorem.

Co stojí za jejím věčným elánem a vitalitou? Recept je prostý. “Já pořád něco dělám. Jsem velice činorodý člověk. Já neposedím. To bych doporučovala všem – neseďte doma, anebo doma něco dělejte,” smála se od ucha k uchu při příležitosti předávání cen Mistr zábavního umění v divadle Semafor.

Související články

Další články