Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jiřina Bohdalová se strachuje o dceru: Simona Stašová skončila v nemocnici

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
kapačky
Herečka Simona Stašová (64) musela být hospitalizována. Dle slov její matky Jiřiny Bohdalové (87) leží už týden v nemocnici, kde dostává silná antibiotika. Na Letních shakespearovských slavnostech musela být ve své roli v představení Veselé paničky windsorské nahrazena Zuzanou Slavíkovou (54).

Simona Stašová patří mezi nejoblíbenější české herečky a v jejím diáři je proto velmi těžko najít volné místo. Nyní však pracovní povinnosti musely jít stranou – dcera Jiřiny Bohdalové totiž skončila v nemocnici na kapačkách.

O zdravotním stavu Stašové promluvila Jiřina Bohdalová pro server Blesk.cz. „Ano, dcera leží v nemocnici, kde dostává širokospektrální antibiotika. Někde něco chytila, nevím, jak se to jmenuje,“ uvedla herečka. Léčba je prý prováděna nitrožilně, k této metodě léčby se přistupuje ve vážnějších případech, kdy musí hladina antibiotik rychle stoupat.

Stašová není člověkem, který by lékaře a nemocnice navštěvoval rád a pravidelně. To dokazuje i fakt, že ji před lety zachránila právě Bohdalová, když ji donutila jít do nemocnice. Tam herečce odhalili boreliózu a na lůžku strávila 3 měsíce.

Související články

Další články