Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hrůza, co se to děje! Jiřina Bohdalová ostře odmítá kritiku za řeč na Gottově pohřbu

Hrůza, co se to děje! Jiřina Bohdalová ostře odmítá kritiku za řeč na Gottově pohřbu
Zdroj: profimedia.cz, reprofoto ČT
+ Dalších 27 fotografií
EMOCE
Známá herečka Jiřina Bohdalová (88) neprožívá dobré dny. Po úmrtí zpěváka Karla Gotta se na ni strhla kritika za smuteční projev. Bohdalová redakci eXtra.cz prozradila, že pro Karla udělala maximum. "Tohle je hrozný, co se nyní děje," uvedla oblíbená herečka pro web eXtra.cz.

Mnozí fanoušci Bohdalovou kritizují za to, co obsahovala její smuteční řeč na pohřbu Karla Gotta. Problém je podle fanoušků to, že při proslovu opomněla Dominiku a Lucii. Jiřina Bohdalová se ale brání, že na smuteční řeč se připravovala dlouho a pečlivě. "Je hrozné, co se teď děje. Jak mě každý honí. Uvědomte si, kolik mi je let," uvedla naštvaná Bohdalová pro extra.cz s tím, že ke smutečnímu proslovu se už vracet nechce a nebude.

Jiřinu Bohdalovou prý velmi mrzelo, že Dominika Gottová s ní na karu nemluvila a nic jí neřekla. "Já bych se jí omluvila, ale nic mi neřekla. Bohužel jsem si to uvědomila, až když jsem to četla. Nebylo to ale míněno špatně. Vím, že to byla chyba, ale bohužel se stala. Nechápu ale, že se to tak rozebírá. Já jsem té řeči dala tolik sil. Absolvovala jsem to se začínajícím zápalem plic a teď se na mě útočí. Stačilo přitom jedno slovo a já bych se jí omluvila," řekla pro expres.cz Bohdalová.

Pro web eXtra.cz následně dodala: "Pro Karla jsem udělala maximum." Vztahy Jiřiny Bohdalové a Dominiky Gottové jsou momentálně na bodu mrazu. Přitom se najdou i fanoušci, kteří uvedl, že Jiřinka měla moc hezký projev.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy